.

.

ФЕСТО имплементација на FLSM-16-Р 164235 цилиндар на главата додатоци цел 5 недели за испорака стабилност

ФЕСТО имплементација на FLSM-16-Р 164235 цилиндар на главата додатоци цел 5 недели за испорака стабилност

DEN 18000.00

Износ
Во продавницата.


ФЕСТО нови оригинални автентични

За производот

Тип:
Вентили
Број На Модел На:
BLUESTAR
Бренд Име:
WZVAC
Обработка на прилагодување:
Yes
Модел:
FLSM-16-Р
Делокруг на примена:
еден
Име на производ:
еден

Слични предлози