.

.

G3/8 4V330E-10 3 Позиција 5 Начин на Воздухот Електромагнетниот Вентили за Пневматски Контрола Вентил , DC12v DC24v AC 24V AC110v 220v

G3/8 4V330E-10 3 Позиција 5 Начин на Воздухот Електромагнетниот Вентили за Пневматски Контрола Вентил , DC12v DC24v AC 24V AC110v

DEN 736.80

Износ
Во продавницата.


G3/8 " 4 V330 E-10 3 Позиција 5 Начин на Воздухот Електромагнетниот Вентили за Пневматски Контрола Вентил ,
DC12v DC24v AC 24v AC110v 220v за избор
4 V100 4 V200 4 V300 4 V400 Series Електромагнетниот Вентил,
работниот медиум : 40 micron филтрира воздухот
работен притисок : 1.5-8bar
температурата на работа 5~50 C

За производот

боја:
DC 12V, 24V DC, AC 24V, AC 110V, AC НАПОН 220V
Број На Модел На:
4V330E-10
Тип:
Вентили

Слични предлози