.

.

YUYU 2017 Розово Злато Нови Гумени Фламинго swimmnig плови 60 Инчи Базен Плови Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Празник Играчки

YUYU 2017 Розово Злато Нови Гумени Фламинго swimmnig плови 60 Инчи Базен Плови Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Празник Играчки

DEN 1487.00
DEN 2972.64
-50 %

Износ
Во продавницата.

2017 Нов Стил Гумени Фламинго Се Зголеми Розова 60 Инчи Базен Плови Вози-За Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Одмор Партија Играчки Име : Гумени Фламинго
Модел : Печатење
Дизајн : Цртан Филм
Функција : Надувување
Можност : Базен, Вода
Инфлацијата големина : 150x150x90cm, 2 лица кои лежат на грбот
Материјал : ПВЦ зелена, не-токсични, густа & дебели пластични материјали
Ова не е lifesaving уред.
Ова бебе плови може да се користи само во плитки вода и треба да бидат под надзор на возрасните.
НИКОГАШ не оставајте децата без надзор.
Да се чува далеку од пожар или остри предмети.
1 X Базен Плови
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) порано ќе се плати, побрзо ќе ја испорача вашата цел. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1). Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, нормално ние може да се испратат објектите во рок од 2 работни денови за плаќање направи, и не повеќе од вети 7 дена за време на испорака.
2). Повеќето од земјата времето за испорака е за 15-60 работни дена, но некои превозот на стоки може да се одложи, бидејќи на превозникот mishandling, царинската задоцнување, увозни тарифи, националната политика на клиентот, или какви било други околности кои се надвор од нашата контрола.
ние ќе го продолжи времето за испорака и се молам што помилување.
3). Ако ви требаат повеќе брза испорака, контактирајте со нас да го користите EMS, DHL, TNT, ект и плати дополнителни товар на трошоците.
4). За руски клиенти, ве молиме запомнете да понуди ни го вашето целосно име и презиме, или пратката не може да биде предадена правилно со вашиот крај, и ние не ќе ја носат косата.
1). Наведете вашите потреби и барања од страна на порака, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата, итн, кога ќе се направи исплата.
2). Ние работиме од понеделник до петок, ве молиме да се разбере ако нема одговор за време на викендот. Ви благодариме.
3). Ние се залагаме за 100% позитивни повратни информации и треба вашата поддршка со давање ни 5 ѕвезди~~
4). Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни.
Ви благодарам многу за вашата помош.
започнете
крајот

За производот

Број На Модел На:
I0106
Применливи Луѓе:
Жените
Бренд Име:
YUYU
боја:
роуз розова
Материјал:
ПВЦ
Модел:
фламинго
Големина:
150*150*90cm
Погоден за:
Возрасни
Стил:
Цртан филм
Тежина:
Околу 1,5 кг
Производ време:
2017
погоден:
2 pperson
Дебелина на производ:
0.25 mm

Слични предлози