.

.

RZXD-875 Гроздобер супер РОККалај знак метал слика за дома декор бар пабови декорација Занает метал ѕид уметност 20x30 CM

RZXD-875 Гроздобер супер РОККалај знак метал слика за дома декор бар пабови декорација Занает метал ѕид уметност 20x30 CM

DEN 285.00
DEN 431.52
-34 %

Износ
Во продавницата.

Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом,сите видови на индивидуален карактер места.Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал(железо),tinplate Објект Големина : 20x30 cm (8x12 инчи) Тежина : 180-200g Безбедно : не-отсјај,colourfast,чиста и едноставна,водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство.Исто така, можете да го користите сина лепак Ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигне во вашето место, без било каква штета.

За производот

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
AIBOULLY
Производот Категорија:
гроздобер метал знаци
Стил:
Античкиот Имитација
Декорација:
дома,кафе куќа,бар
користат за:
метал ѕид уметност
Материјал:
Метал(железо),tinplate
Објектот Големина:
20x30 cm (8x12 инчи)
Висат Во:
дома,кафе куќа,бар,сите видови на индивидуален карактер места
Предмет:
супер РОК
Тип:
Метал сликарство
Форма:
парче

Слични предлози