.

.

PacMan Заб Carburettor Carburetor Carby Шрафцигер Одговара За Homelite Занатски Poluan Алатка

PacMan Заб Carburettor Carburetor Carby Шрафцигер Одговара За Homelite Занатски Poluan Алатка

DEN 326.88

Износ
Во продавницата.


Новата Замена На Делови
Тежина : Околу 30g
Создаден OD : 6mm
Пакетот Вклучува : 1* Pac Man Шрафцигер
Одговара : Husqvarna Homelite Занатски Poluan Ехо Ryobi и многу други 2 Удар Пила Тример Компресори Carburetor
Бидете сигурни да го купите ако сте потврди обликот и големината на објектот со оригиналниот единица. Она што можете да го видите на сликата е она што ќе добиете.
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака
1. Превозот методи
2.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

За производот

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
многу модели 2 Удар Пила
Тип:
пила делови

Слични предлози