.

.

18g Безбедност Стрела 4 Групи на Knurled Железо, Бакар Стрела Целосна Должина 153mm Челик Игла со Метални Алуминиумски Прачки

18g Безбедност Стрела 4 Групи на Knurled Железо, Бакар Стрела Целосна Должина 153mm Челик Игла со Метални Алуминиумски Прачки

DEN 541.92

Износ
Во продавницата.


18g Безбедност Стрела 4 Групи на Knurled Железо, Бакар Стрела Целосна Должина 153mm Челик Игла со Метални Алуминиумски Прачки
Опис : Материјал : Железо, бакар, алуминиум, пет стрела цевка Стрела вкупна должина : 153 mm Дијаметар : 7,1 милиметри Стрела цевка тежина : 16 грама Тежина на целата стрела : 18 грама Карактеристики : Шарени, ниски цени. Погоден за повеќето јавни места. Пакетот вклучува : 12/15pcs Челик Совет Пикадо

За производот

Возраст:
>8 Години
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
18GGHDTFBSK
Бренд Име:
МАК
вкупна должина:
153 mm(со лет)
Материјал:
Алуминиум легура
Стрела Совет материјал:
Железо
Стрела Пердув материјал:
Домашно милениче крило
Тежина:
14 g/pc
Количина:
18 компјутери
Дијаметар:
7.1 mm
Стрела цевка тежина:
16 грама

Слични предлози