.

.

Бесплатен превозот 8pcs 10W 15W КОЧАН ЛЕР песна светлината место за изложбена сала шоу соба lighitng во согласност со традиционалната

Бесплатен превозот 8pcs 10W 15W КОЧАН ЛЕР песна светлината место за изложбена сала шоу соба lighitng во согласност со традиционалната

DEN 10930.00
DEN 15840.00
-31 %

Износ
Во продавницата.

Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис . За нас : Сите наши производи are100% вистински,Кристали познати за беспрекорна worksmanship,прецизно сечење и јасност се нудат тука.Кога ќе го примите пакетот ,ве молиме да се отвори пакетот и да ги проверите сите ставки се работи во добра состојба пред да потпишете .Можете да ни e-mail. Сите светла се под една година гаранција .Ние сме отворени од 7 дена од 11 часот до 7pm(est). ние се стремиме да понуди одлична услуга на клиентите,безусловна квалитетот на производот во неспоредлив цени и сеуште секојдневно,ние продолжуваме да се обидат да се направи вашата шопинг искуство со нас .Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики ,ве молиме контактирајте со нас со Trademanaget или е-Маил,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ве молиме погледнете го вистински производ отколку што го добиваат . Ние ќе ви помогнат да го надминете уредот бесплатно во 1 години ,но треба да го плати превозот цена и нови додатоци цена .Ќе земе како многу гордост во сопственик на нашите производи, колку се земе во понудата на итто вас. Ви благодариме! За Нашите Мисии : 1.Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да leavegreat повратни информации ако се satisfiedwith нашиот производ или услуга, ви благодарам многу !! 2.Инаку ние ќе не дава никаква гаранција и наплата 2. Поради разликите во следи, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната кристал и вашиот екран. За Политика На Враќање : 1. Ние нудиме најдоброто.Немојте да потпишувате ако објектите се скршени ,и побара испорака компанија да се направи "штета сертификат ".

За производот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
SNYKA
Број На Модел На:
1212
База Тип:
Оптоварување
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Арт Деко
Напон:
240V,110V
Заврши:
никел
Употреба:
празник
сертификација:
RoHS,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2years
Wattage:
15W
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Слични предлози