.

.

Tectop НОВ Бренд Поларна Зима Руно Пешачење Јакни Мажи Жени Топло Windproof Палто За Пешачење Ски Отворено Спортска Јакна,AM056

Tectop НОВ Бренд Поларна Зима Руно Пешачење Јакни Мажи Жени Топло Windproof Палто За Пешачење Ски Отворено Спортска Јакна,AM056

DEN 672.00
DEN 1343.04
-50 %

Износ
Во продавницата.


За Плаќање :
Можеме да го прифатиме Запад Унија, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер. Ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.0 2 XL 183-188 81-87 cm 118 47. Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме запомнете ни остави 5 ѕвезди повратни информации.6 М 168-173 60-66 cm 106 43 61 73 67 cm kg инчен 41.
Оваа S е од јака да ткаенината.
Ова е Азија големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата!
Големина : ве Молиме Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Враќање на предмети за нас со следење на број, тогаш ние ќе ја испрати на правото ставки на вашиот веднаш.
За Боја :
Боја на производ може да се разликува, ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија ( блиц на камерата, осветлување, следи поставување ). Оваа Азија Големина е Помала од Европска Големина.4 L 173-178 67-73 cm 110 44. Ве молиме додадете нашата продавница во вашите букмарк ознаки на продавници, што можеме да им понудиме подобра услуга за вас.
За Повратни Информации :
Ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга. Додади во Кошничка : заштеда на време, Плаќаат само еден товар, Целосна исплата на време, Да добие фиксен износ off.5 63 76 69 см kg инчен 43.
Во последно направи одлучи со себе.
Tectop НОВ Бренд Поларна Зима Руно Пешачење Јакни Мажи Жени Топло Windproof Палто За Пешачење Ски Отворено Спортска Јакна,AM056
.7 3 XL 188-193 88-94 cm 122 49 69 83 75 см kg инчен 48. Пасош датум се задолжителни според cutsoms прописи на државата каде што се превозот од. Маргина на грешка во производот е 2-3cm.5
За Цел :
Купат повеќе производи, ве молиме да користите шопинг количка. Купувачот е единствено одговорна за царинење на стока во вашата земја. Женски Висина 162cm, Тежина 53kg, Носат Големина L . Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.2 XL 178-183 74-80 cm 114 46 65 79 71 cm kg инчен 44.
За Превозот :
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена по уплатата. Купувачот избира удобен поштенска услуга. Ако ја изберете големината и тоа не ви одговара, ние не сме одговорни.
Ако не сте сигурни големината, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, и вашите гради, рамо, ракав големина. Машки Висина 176cm , Тежина 71kg , Носат Големина L . Мажите Големина Вовед Азија Големина Висина Тежина Единица Градите Рамо Ракав S Должина S 163-168 54-59 cm 102 41.
За врати и Враќање :
Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате предмети во 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.

За производот

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size 2XL, Asian Size 3XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Antistatic,Анти-пот,Windproof
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Отворено Јакна Тип:
Руно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Љубовници
Бренд Име:
TECTOP
Тежина:
550
Материјал:
Полиестер
боја:
Армијата Зелената Боја Црна, Сива Сини Зголеми Пурпурна Жолта
Големина:
S M L XL 2XL 3XL
Сезоната:
Пролет, Есен Зима Јакна
погоден:
Кампување Пешачење Отворено Спортски Пешачење Патување Риболов, Велосипедизам
Објектот:
планинарски јакна
Тип:
грб женски
тип 1:
ски јакна
тип 2:
jaqueta feminina
тип 3:
пешачење облека
Тип 4:
Загреан Јакна

Слични предлози