.

.

Нови Hello Kitty Kitty цртан филм убава постелнина перница, троседот перница за статистика половината перница, кревет backrest

Нови Hello Kitty Kitty цртан филм убава постелнина перница, троседот перница за статистика половината перница, кревет backrest

DEN 735.84

Износ
Во продавницата.


Детали За Производот
Материјал : Лен
Големина : 45 * 45см
Боја : Како што е прикажано
Нови Hello Kitty Kitty цртан филм убава постелнина перница,
софа перница за статистика половината перница, кревет backrest маска

За производот

Спецификација:
45cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
ПРВО ДОМА
Употреба:
Седиште
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Други
Обликот:
Плоштад
Тип:
Cusion
Пополнување:
Памук
Материјал:
Други
Техника:
Други
Греење Метод:
Други
Шема:
Други
Во зависност од типот на перница:
Перница
Боја Класификација:
Xuyuan * раб
Шема:
Цртан Филм Анимација
јакна материјал:
Лен
Составот на содржина:
100%
додатен:
PP Памук
Големина:
45x45cm 0.35KG
Стил:
Едноставен модерен
Применливи Троседот:
Еден Седиште

Слични предлози