.

.

ЖЕШКА!Британскиот Гроздобер Стил Унијата Џек Знаме Фрли Перница Случај, Pillowcase

ЖЕШКА!Британскиот Гроздобер Стил Унијата Џек Знаме Фрли Перница Случај, Pillowcase

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.


Оваа унијата Џек знаме перница случај е направен од памук и лен.
Тоа е само една перница случај без внатрешниот додатен.
Ние ви препорачуваме да земе воздух за сушење наместо на машина за перење и сушење.
Големина : 17.71"*17.71"/45см*45см

За производот

Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Техника:
Nonwoven
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
квалитет
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
DHDL
Бренд Име:
AOTU
Материјал:
Памук и лен
Ткаенина Count:
-
тема count:
-

Слични предлози