.

.

Памук Рачно Изработени Будистички Локус Везови Прилагодено Перница Случај Свадба Соба Троседот Стол Постелнина Хотел Декоративни Перница Маска

Памук Рачно Изработени Будистички Локус Везови Прилагодено Перница Случај Свадба Соба Троседот Стол Постелнина Хотел Декоративни

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.


започнете
ТРЕБА да се ЗАБЕЛЕЖИ (предност на нашите производи)
Имаме голема промоции сега,побрзај!!!!
1. ДВОЈНО СТРАНИ МАТЕРИЈАЛИ КОИ СЕ ТЕШКИ И ДЕБЕЛ. нашите табела тркачи употреба два материјали да се направи obverse и обратно, затоа кога ќе се допре до нив, ќе се чувствувате дебело и тешки, на ourse, кога ќе го купите од други продавачи, треба да може да се спореди дали нивните две страни.
2. НИЕ СИ ИМАМЕ СВОЈ ФИЗИЧКА ПРОДАВНИЦА. Ние успешно ја отвори сопствениот физички продавници во Кина и соработуваа со некои светски брендирани декорација трговскиот центар за да им покажеме на нашите високо-квалитетни производи.повеќе продавници ќе се отвори наскоро.
3. НИЕ ги КОРИСТИМЕ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ДА го ЗАДРЖИ за БЕЗБЕДНОСТ на ИСПОРАКА. Без оглед на тоа што износот што цел, Ние ќе ја користат на многу безбедност начин Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да брод од надвор за да се избегне вашиот парцели изгубиле,значи додека можете да ги пратите вашите парцели цело време пред тие да пристигнат.
3. АКО ВИДИТЕ ОЕМ ИЛИ ИЗБЕРЕТЕ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО ПРОДАВАЧОТ ПРВО ДА СЕ СПОЗНАЕ ВИСТИНСКАТА ЦЕНА, ИНАКУ НЕ МОЖЕМЕ ДА БРОД НАДВОР.
Цена : $9.00 Цена : $15.00 Цена : $9.00 Цена : $11.00 Цена : $9.00 Цена : $12.00
крајот
истата табела тркач
исто ткиво кутија
НИЕ ги КОРИСТИМЕ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ДА го ЗАДРЖИ за БЕЗБЕДНОСТ на ИСПОРАКА.
Без оглед на тоа што износот што цел, Ние ќе ја користат на многу безбедност начин Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да брод од надвор за да се избегне вашиот парцели изгубиле,во меѓувреме можете да ги пратите вашите парцели цело време пред тие да пристигнат.

За производот

Големина:
450mm*450mm, Customized contact
боја:
Будистички Локус
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
ЖИВОТОТ МИКС УМЕТНОСТ
Стил:
Dobby
Материјал:
Жанила Ткаенини
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Применливи Троседот:
Пресек Троседот

Слични предлози