.

.

Бохемија Стил На Отворено Перница Перници Тајланд Cezch Етничка Стилски Троседот Перница Покрива Памук, Лен Декоративни Перница Случај

Бохемија Стил На Отворено Перница Перници Тајланд Cezch Етничка Стилски Троседот Перница Покрива Памук, Лен Декоративни Перница

DEN 248.00
DEN 282.24
-12 %

Износ
Во продавницата.

ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.
Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика.5 инчен x 17.
Генерално , повеќето земји време на испорака се како што е подолу , поради варијација на поштенски serivce во различни области , некои области може да потрае подолго.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.Измената и wholesaling се достапни.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да изберете друг превозот метод.Можете да изберете најзгодно еден.Ако ви се случува да се направи купување на голема количина на, ве молиме слободно да не контактирате во врска со превозот, плаќање и специјален попуст!
.
Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.5 инчи) ве Молиме овозможи 1-2cm разлики,поради прирачник за мерење.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Стил : Бохемија Отворено Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1x перница капак (Без перница внатрешна вклучени) препорачуваме да изберете 4 од нив како еден сет за вашиот дом, градина декорација перница. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде guarance. Ако пакетот не ви стигне на време, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот заедно. Вашиот добар фидбек е многу ценет.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел. Белешки : 1. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. За да ги заштитите вашите интереси, Aliexpress нема да realease на плаќање, се додека не добиете пакетот и се задоволни со тоа.Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union). Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Бохемија Стил На Отворено Перница Перници Тајланд Cezch Етничка Стилски Троседот Перница Покрива Памук, Лен Декоративни Перница Случај
Answer : ___________________________ NOTE : бела дел на перница се покријат во фотографии, вистински производ во боја е природен лен боја ( Крем, Беж)
Предмет : Бохемија Стил Бои : Како слики Size : 45см x 45cm ( 17.

За производот

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Dot
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Чешка
Шема:
Печатени
Употреба:
Софа
Стил:
Чешка
Грб боја:
Природни лен боја
Патент:
Невидливи

Слични предлози