.

.

Плоштад 18 Нордиските Перница Покрие Мачка Главата Печатени Декоративни Перници Случај На Троседот Housse Де Coussin Прилагодено Пад На Превозот

Плоштад 18 Нордиските Перница Покрие Мачка Главата Печатени Декоративни Перници Случај На Троседот Housse Де Coussin Прилагодено

DEN 167.52

Износ
Во продавницата.


Shippment
1.Совети клиентот изберете Ali Express Стандард Превозот, Повеќе безбеден и брз.
2.На Продавачот за Испорака Метод со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , превозот ден околу 30 до 65working дена.
3.Поради ние треба да ги вложат сите дизајни откако ќе го извршите плаќањето. ние треба испратени до вас перница се покријат во 3 работен ден.
4.Сите перница опфаќа може да се откажат превозот
Забелешка
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика.
2.Оваа Перница Случај е за 1 страна попуст!!! Нема печатење на другата страна!!!!
3. Како прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешки во мерењето.
4.Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена !
5.Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил
6.Оваа Перница Случај е за 1side печатење.

За производот

Бренд Име:
TBONTB
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште
Број На Модел На:
Перница Покрива
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните

Слични предлози