.

.

Нордиските Црвено Бела Црна Геометриски Крстот Дизајн На Стол Седиште Перница Покрие Отворено Клупата Патио Декорација Перница Случај Фрли Перници

Нордиските Црвено Бела Црна Геометриски Крстот Дизајн На Стол Седиште Перница Покрие Отворено Клупата Патио Декорација Перница

DEN 248.00
DEN 282.24
-12 %

Износ
Во продавницата.


Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде guarance. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.Измената и wholesaling се достапни.5 инчи) ве Молиме овозможи 1-2cm разлики,поради прирачник за мерење.5 инчен x 17. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Ако пакетот не ви стигне на време, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот заедно.Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превозот се однесува само на e-пакет ,Кина пост препорачана пошта или aliexpress стандард за некои земји. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. За да ги заштитите вашите интереси, Aliexpress нема да realease на плаќање, се додека не добиете пакетот и се задоволни со тоа.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Стил : Американски Стил Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1x перница капак (Без перница внатрешна вклучени) препорачуваме да се избере 3 од нив, како еден сет за вашиот дом, градина декорација перница.
Генерално , повеќето земји време на испорака се како што е подолу , поради варијација на поштенски serivce во различни области , некои области може да потрае подолго. Белешки : 1.Можете да изберете најзгодно еден.Американската Надворешна Перница Покрива Крстот Geometrics Печати Плажа Клупата Перници Случај Памук, Лен Декоративни Стол Фрли Перници
Answer : ___________________________ NOTE : бела дел на перница се покријат во фотографии, вистински производ во боја е природен лен боја ( Крем, Беж)
Предмет : Geometrics Крстот Бои : Како слики Size : 45см x 45cm ( 17.Вистинската боја може да биде мала разлика поради светла за фото снимањето и различни компјутерски екрани. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика.

За производот

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Црвено Црни, Бели Крстот Се Фрли Перница
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Софа
Стил:
Концизен
Грб боја:
Природни лен боја
Патент:
Невидливи

Слични предлози