.

.

Ретки 10pcs/многу! свадба и други декоративни 40-50cm долго Pheasant Шема пердуви,со висок квалитет Pheasant пердуви

Ретки 10pcs/многу! свадба и други декоративни 40-50cm долго Pheasant Шема пердуви,со висок квалитет Pheasant пердуви

DEN 2589.00
DEN 2784.00
-7 %

Износ
Во продавницата.


Ретки 10pcs/многу! свадба и други декоративни 40-50 cm долги Pheasant Шема пердуви,со висок квалитет Pheasant пердуви
Материјал : pheasant Пердуви
Боја : Природата Големина : 40-50cm долго Количина : 10pcs по многу Користи : Занаети, уметност, costuming. Состојба : нова.
pheasant пердув.многу опрема !
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја : природата
Можеби ќе ви се допадне

За производот

Материјал:
Pheasant Пердув
Број На Модел На:
FMA0280
Шема:
Изми
боја:
природата
Материјал:
Pheasant Пердуви
Големина:
40-50cm long
Количина:
10pcs по многу

Слични предлози