.

.

50pcs/многу 13-20cm Печатени-Goose Satinettes Пердуви-Занает Goose Пердув - Совршени за Обетки,Булчински Табела Оркестарот&Milliner

50pcs/многу 13-20cm Печатени-Goose Satinettes Пердуви-Занает Goose Пердув - Совршени за Обетки,Булчински Табела Оркестарот&Milliner

DEN 625.00
DEN 672.00
-7 %

Износ
Во продавницата.

50pcs/многу 13-20cm Печатени-Goose Satinettes Пердуви-Занает Goose Пердув - Совршени за Обетки,Булчински Табела Оркестарот&Milliner Материјал : Goose Satinettes Пердуви
Големина : 13-20cm долго
Боја : како фотографија покаже Состојба : 100% сосема нов, се препорачува!. Употреба : Занаети, уметност, costuming. Љубезно ве молиме да напомена : боја : како фотографија шоу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне

За производот

Материјал:
Goose Пердув
Број На Модел На:
FMQ0163
Шема:
Печати
Материјал:
Goose Satinettes Пердуви
Големина:
13-20cm long
КОЛИЧИНА:
50pcs по многу

Слични предлози