.

.

10 компјутери/многу Erasable Ballpoint Пенкало Рефил Црна, Сина 0.5 mm Пишување Точка заменливите патрони за уредите за Студентски Школа Канцеларија за Канцелариски Материјал

10 компјутери/многу Erasable Ballpoint Пенкало Рефил Црна, Сина 0.5 mm Пишување Точка заменливите патрони за уредите за Студентски

DEN 319.00
DEN 579.84
-45 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
Бои : Црвена, Небо Сина, Сина, Црна
Должина : Околу 11.1 cm
Пишување Точка : 0.5 mm
Напомена : ве Молиме оставете порака за да ми каже кои бои би сакале,
Или јас ќе го испратам случаен и се меша
Превозот :
·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;
·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;
·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
·Ве молиме ни e-mail пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

За производот

Број На Модел На:
BT001
Пакување:
opp
Бренд Име:
PHANTACI
Стил:
рефил

Слични предлози