.

.

Машки чистота уред не ' рѓосувачки челик петел кафез со чистота челик мало заклучување пенисот кафез возрасни секс играчки за мажите и пенисот прстен

Машки чистота уред не ' рѓосувачки челик петел кафез со чистота челик мало заклучување пенисот кафез возрасни секс играчки за

DEN 1116.00
DEN 1200.00
-7 %

Износ
Во продавницата.


Машки чистота уред не 'рѓосувачки челик петел кафез со чистота челик мало заклучување пенисот кафез возрасни секс играчки за мажите и пенисот прстен 【Материјал】 304 од не' рѓосувачки челик 【Модел】 A065(вклучувајќи катетер) 【големина】 Кафез : должина од околу 55мм, влезот дијаметар од околу 30мм Петел прстен : внатрешен дијаметар : 38mm / 43mm / 48mm / 52m Уретрата : должина 60mm пречник од 6mm (Забелешка : големината на стоки се должи на мерниот метод, мерни инструменти, а и па таму ќе биде малку различен грешка, генерално, ± 2 mm грешка е нормално, не квалитет проблем или големината не одговара на описот, ви благодариме) Пратката
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

За производот

боја:
петел прстен 38mm, петел прстен 43mm, петел прстен 48mm, петел прстен 52mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
a065
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
чистота уред
Стил:
машки чистота уред
Тип:
пенисот кафез
Нови:
петел кафез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Inner diameter
Style1:
чистота кафез
style2:
метал петел прстени
Style3:
секс играчки за мажи
Style4:
чистота мало

Слични предлози