.

.

Голем Foyer Модерна Pendant Светлина Скалило Свеќа Кристал Pendant Светилка Држачи Скалите Осветлување Скалите Виси Тела VALLKIN

Голем Foyer Модерна Pendant Светлина Скалило Свеќа Кристал Pendant Светилка Држачи Скалите Осветлување Скалите Виси Тела VALLKIN

DEN 9005.00
DEN 12683.04
-29 %

Износ
Во продавницата.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Но ние гарантираме за да се преземат во вид, (вистинските осветлување ефект е поубав од сликата). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова ,купувачот треба да се плати од себе ,ако не се согласувате,ве молиме да не купи за да се избегне проблеми .
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ · Оваа Лустери не се Вклучени Светилки , · Lampbody Дијаметар 27. Ние само брод да се потврди цел адреси. ЗА ГАРАНЦИЈА 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 3, темпото. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена откако ја стави ред. Поради различни логистички компании од различни земји, различни товар капацитет не е исто царинење, царинската декларација не е иста цена, не се исти тарифи. · Превозот време : 25-48days од кина пост или ПОНИ, 12-28days од EMS, 5-8days од FEDEX или DHL. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ ПРЕПОРАЧУВА Повеќе квалитетни производи, ве Молиме .За следните ситуации,објектот е надвор од слободен гаранција оштетени предизвикани од : злоупотреби,несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки,гаранција печат отстранети или оштетен,се отвори или поправени од страна на неовластени persion. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако не се согласуваат со трансакцијата условите,ве молиме да не купи. 2, бројот на тарифата. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

За производот

Боја На Каросеријата:
Црна 8 Рака E12 110V, Црна 8 Рака E14 220V
Wattage:
Bulbs Not Included
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Техника:
Кован
Бренд Име:
VALLKIN
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Абажур Боја:
Црна
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Број На Модел На:
8-светло
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
8
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Напон:
110V or 220V
Заврши:
Лустерот Модерна Кристалните Лустери Светлина Затворен Светла За Осветлување Лив

Слични предлози