.

.

35/45см Црна Ковано Железо Кафез Pendant Светлина Синџир Тела Гроздобер Индустриски Ретро Лофт Виси Светилка Luminaria Затворен Дома

35/45см Црна Ковано Железо Кафез Pendant Светлина Синџир Тела Гроздобер Индустриски Ретро Лофт Виси Светилка Luminaria Затворен

DEN 9024.00

Износ
Во продавницата.


Спецификации :
[Модел Бр.] : SC-17043 [Тела Големина] : S Дијаметар 35cm / 13.78", Висина 35cm / 13.78" L Дијаметар 45см / 17.72", Височина 45см / 17.72" [Синџир Должина] : 70cm / 27.56"(Прилагодливи.Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака.) [Материјал] : Железо [Боја] : Црна [База Тип] : E27, E26 [Сијалица] : Сијалица Не се Вклучени (Сијалица како Подарок) [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress.
Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон( 220 V како стандардно)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба. Ако ова не е можно, а потоа пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува". Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.

За производот

Боја На Каросеријата:
Црна
Wattage:
35cm, 45cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SC-17043
Инсталација Тип:
синџир pendant
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Трпезарија

Слични предлози