.

.

Гроздобер Индустриски Droplight Дрво Алуминиум Абажур Скалите Облека Продавница, Ресторан Уметност Pendant Lamp, E27 База Светлина Тела

Гроздобер Индустриски Droplight Дрво Алуминиум Абажур Скалите Облека Продавница, Ресторан Уметност Pendant Lamp, E27 База Светлина

DEN 3302.00
DEN 4128.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : Дома осветлување, Комерцијални осветлување, Декоративни осветлување извор на Светлина : E27 LED Светло*1 Материјал : Железо.Дрво Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10-25m2 Боја : Црна.Бела Големина(Кол.*H) : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

За производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Број На Модел На:
B1105
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,Алуминиум
Абажур Боја:
Бела,Црна
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
две години
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1

Слични предлози