.

.

модерната pendant светла за трпезарија, кујна продавница pendant led светилка суспензија luminaire ретро спалната соба ресторан осветлување

модерната pendant светла за трпезарија, кујна продавница pendant led светилка суспензија luminaire ретро спалната соба ресторан

DEN 3033.00
DEN 3888.00
-22 %

Износ
Во продавницата.


За производот

сертификација:
CQC,EMC,CCC
Напон:
220V
Заврши:
Полиран Челик
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Рудник за железо,од не ' Рѓосувачки Челик,ABS
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Бренд Име:
nomsun
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
Број На Модел На:
MPL160
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла

Слични предлози