.

.

IJD8359 Не-корозивен Целосна Розова Кристал Cremation Urn Ѓердан Машки,cremation накит во Pendant Ѓердани&Приврзоци

IJD8359 Не-корозивен Целосна Розова Кристал Cremation Urn Ѓердан Машки,cremation накит во Pendant Ѓердани&Приврзоци

DEN 412.80

Износ
Во продавницата.


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 1/5pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже

Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас, прво,фала многу.
Контактирајте Со Нас
Ако има голема цел,и сакате да имате chaep цена.Можете да контактирате со нас,можеме да зборуваме повеќе детали.
*Whatsapp : +8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1519516912hosc

За производот

Метална боја:
Црна
Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Pendant со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 3pcs pendant, 3pcs ѓердан, 5pcs pendant, 10pcs ѓердан
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
IJD8359
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
10мм~20mm
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
синџир:
Змија Синџир
Синџир должина:
20 Инчи

Слични предлози