.

.

Моден Злато Синџир Метал Празен Лист Кристал Смола Гем Капка Petal Цвет Ѓердан Ѓердан

Моден Злато Синџир Метал Празен Лист Кристал Смола Гем Капка Petal Цвет Ѓердан Ѓердан

DEN 143.00
DEN 216.96
-34 %

Износ
Во продавницата.


Големина : totall 42cm wiht 4cm повеќе прилагодливи ;pendant поклопецот е 8см*12cm
Тежина : 44g/pc

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Смола
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Coolidage
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Моден
Pendant Големина:
8*12cm
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
42cm+4cm

Слични предлози