.

.

До 2015 Нова Мода Накит Цинк Легура Домот Розова Смола Срцето Tassel Pendant Ѓердани За Жените Бесплатен превозот

До 2015 Нова Мода Накит Цинк Легура Домот Розова Смола Срцето Tassel Pendant Ѓердани За Жените Бесплатен превозот

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот Специфики : Метал Боја : Сребро Метал Тип : Цинк Легура Добар Квалитет : Добро спакувани Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно) Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Друг Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
7.5 cm
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
sumni
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GI
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
is_customized:
Yes
Должина:
46cm+5cm

Слични предлози