.

.

Kpop Долго Pendant Ѓердани 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркон Златна Боја Мода Накит, Трендовски Нови За Жените P226

Kpop Долго Pendant Ѓердани 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркон Златна Боја Мода Накит, Трендовски Нови За Жените P226

DEN 408.00
DEN 815.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Добредојдовте на провери и нарачки. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодариме!
. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Стандардниот пакет е како што следи слики. "0" Ризик Бизнис Во Нашата Продавница.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ви благодарам многу за вашата поддршка.Долго Pendant Ѓердани 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркон жолто Злато Позлатен Мода Накит, Трендовски Нови За Жените P226
Долго Pendant Ѓердани 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркони
Стил : мода накит ѓердан
Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок).
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
p226
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
45mm/1.8 инчи
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Должина На Синџирот :
50cm+5cm

Слични предлози