.

.

Kpop Multicolor Цвет Ѓердани ААА Кубни Циркони Злато/Сребрена Боја Гроздобер Монета Круг Pendant Ѓердан За Жените P224

Kpop Multicolor Цвет Ѓердани ААА Кубни Циркони Злато/Сребрена Боја Гроздобер Монета Круг Pendant Ѓердан За Жените P224

DEN 311.00
DEN 622.08
-50 %

Износ
Во продавницата.


Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница. Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ви благодариме!
. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ви благодарам многу за вашата поддршка.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Стандардниот пакет е како што следи слики.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Multicolor Цвет Ѓердани ААА Кубни Циркони жолто Злато Позлатен Platinum Гроздобер Монета Круг Pendant Ѓердан За Жените P224
Multicolor Цвет Монета Круг Pendant Ѓердан
Стил : мода накит ѓердан
Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок).

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Број На Модел На:
P224
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
30мм/1.2 инчи
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка на големо :
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Должина На Синџирот :
50cm+5cm

Слични предлози