.

.

Kpop Tassel Pendant Ѓердан Од Злато Боја Тренди Модни Накит Изјава Ѓердан Шупливи Од Риба Шема Thinen Лице P201

Kpop Tassel Pendant Ѓердан Од Злато Боја Тренди Модни Накит Изјава Ѓердан Шупливи Од Риба Шема Thinen Лице P201

DEN 286.00
DEN 571.20
-50 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Добредојдовте на провери и нарачки. Стандардниот пакет е како што следи слики. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу за вашата поддршка.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Број На Модел На:
P201
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
72mm/2.8 инчи
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Должина На Синџирот :
50cm+5cm

Слични предлози