.

.

Гроздобер Исус Крстот Pendant Ѓердан Вистинска Кожа Јаже, Верига Христијански Исус Парче Ѓердан за Мажи Жени на Модата

Гроздобер Исус Крстот Pendant Ѓердан Вистинска Кожа Јаже, Верига Христијански Исус Парче Ѓердан за Мажи Жени на Модата

DEN 135.00
DEN 173.28
-22 %

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука. можете да се меша со цел, да изберете боја ви треба.ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате .Се очекува преку
-Коко
Гроздобер Исус Крстот Pendant Ѓердан Вистинска Кожа Јаже, Верига Христијански Исус Парче Ѓердан за Мажи Жени на Модата
Облик : Шарм ѓердан
Боја : Како што е прикажано на сл
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
пакет
Релативната Производ
Злато позлатен Природни Druzy US$ 9.90 /парче
1 PC природни сина боја US$ 7.50 /парче
1 PC природни кварцен камен US$ 7.50 /парче
Посебни Сјајна Титаниум US$ 5.80 /парче
Суровини Сини Кристал Аура US$ 6.50 /парче
1 Strand Јасно/ Роуз/ Gold/ US$ 10.50 /set
Хексагонални Призмата Дизајн Длабок САД$ 8.70 /парче
Природните бела Druzy Кварц US$ 7.50 /парче

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
kejialai
Pendant Големина:
38*57mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
122-4181
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
кожа
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Pendant Големина:
38*57mm
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Должина:
18 inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Слични предлози