.

.

Bohe Стил Златна Легура Кожа Синџир Црна Diamante Бисери Ѓердан Ѓердан за Жените Шарм Накит

Bohe Стил Златна Легура Кожа Синџир Црна Diamante Бисери Ѓердан Ѓердан за Жените Шарм Накит

DEN 226.00
DEN 253.92
-11 %

Износ
Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1. Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)
2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн. (Min.oder е 200 USD) .
Мешани цел
Ако сакате да заработите мешан редослед ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на еден момент!
Производ : Bohe Стил Златна Легура Кожа Синџир Црна Diamante Бисери Ѓердан Ѓердан за Жените Шарм Накит
SKU : N-6877
КОЛИЧИНА : 1 КОМПЈУТЕР
Боја : Црна Злато , како на сликата шоу
Материјал : алуминиум Diamante кожа
Големина на : кожа синџирот 31 см . легура синџир 41cm+8cm прилагодите
Тежина : 15.9 g/еез
Пакет : 1 компјутер / opp вреќа,слободни
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае
20-25 дена да пристигне,но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).
Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200,ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни кои предмети ќе пристигне
во 5-7 дена! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате,само
неколку дополнителни долари се задолжителни!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за
на нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде некој
можност да се најде решение. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
како се покаже
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
N-6877-5
Бренд Име:
Ldealway
Функција:
Декорација
Материјал:
Легура
Материјал:
легура Diamante кожа
боја:
Црното Злато ,како на сликата шоу
КОЛИЧИНА:
1 Компјутер
Големина:
leather chain 31 cm . alloy chain 41cm+8cm adjust
Тежина:
15.9g/pcs

Слични предлози