.

.

Срце Ѓердан Pendant-202501

Срце Ѓердан Pendant-202501

DEN 360.00
DEN 720.00
-50 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Функција:
Период Tracker
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
како слики
Број На Модел На:
ѓердан pendant
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Пакет:
5pcs/многу

Слични предлози