.

.

година нови multilayer круг природен камен ѓердани црвени зрнца Геометриски лист Pendant Ѓердан за Жени

година нови multilayer круг природен камен ѓердани црвени зрнца Геометриски лист Pendant Ѓердан за Жени

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Слоевит црвени зрнца Геометриски лист Pendant neckalce
Синџир Должина : 40/45/53/61
Тежина : 24g
САД $ 1.99 /пар US $ 0.56 /пар US $ 0.84 /пар US $ 2.50 /пар US $ 1.99 /пар US $ 2.50 /пар US $ 1.89 /пар US $ 1.89 /пар US $ 2.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 2.99 /парче

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FEERIJT
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
40/45/53/61cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
cm
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Објектот:
слоевит ѓердан
Тежина:
24g
превозот време:
15-60 дена
Стил:
камен ѓердан
usuage:
Партија, љубов
квалитет:
Добар квалитет
Пакување:
OPP вреќа
клучни зборови:
Камен 4 слоеви Ѓердан
is_customized:
Yes

Слични предлози