.

.

Стетоскоп ѓердан Сребро Позлатен ѓердан подарок за лекар,медицинска, корпоративен подарок, подарок за медицински студент, сидро синџири

Стетоскоп ѓердан Сребро Позлатен ѓердан подарок за лекар,медицинска, корпоративен подарок, подарок за медицински студент, сидро

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легури,Сребро Позлатен
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ST-003
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DCARZZ
Pendant Големина:
3.5 см
Материјал:
Метал
Функција:
Декоративни
Точка име :
pendant ѓердан
Пол:
жени/девојки
метал видови:
Бакар,Цинк легури,Сребро Позлатен,Розово Злато Позлатен
Медицински Накит:
стетоскоп ѓердан
Pendant Големина:
3.5 см
ноќта на вештерките накит:
Cosplay како медицинска Сестра,Лекар Накит
Употреба:
Подарок за Доктор,Сестра,Медицински Студент
синџир видови:
Бакар,45см
Врвен квалитет:
како Слика,Сосема Нов
Пакет:
OPP Пакување,10pcs/многу Големо

Слични предлози