.

.

Нова Мода Златна Боја Женски Ангелските Крилја Pendant Ѓердан Кристал Крилја Долг Џемпер Ѓердан за Дама Девојки

Нова Мода Златна Боја Женски Ангелските Крилја Pendant Ѓердан Кристал Крилја Долг Џемпер Ѓердан за Дама Девојки

DEN 495.00
DEN 619.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


Нова Мода Златна Боја Женски Ангелските Крилја Pendant Ѓердан Кристал Крилја Долг Џемпер Ѓердан за Дама Девојки
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!
Материјал : Цинк легура
Ѓердан должина : 31inches+2inches /80.5 см+5cm
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Pendant големина : 0.86*0.51 инчи/5.2*2.3 см
Метод на Накит Одржување и Заштита
1). Ве молиме не го носат долго време. Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни.
2). Ве молиме не допирајте со хемикалии; во спротивно, тоа ќе го направи ерозија на вашиот накит.
3). Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај.
4). Често чистење е потребно. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки.
Профил на компанијата
SENFAI е професионална накит производителот. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години. Сите наши производи се доведе-, никел и кадмиум-слободни. Згора на тоа, имаме одделот за развој што може да се создаде околу 100 нови стилови секој месец и производство на сопствени дизајни според клиенти дизајни или слики.
Имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите. Редовни наредби се, обично се спроведуваат во рок од 20 до 25 дена и се упатиле нарачки во 10 дена. Контактирајте не денес за повеќе информации.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
31inches+2inches /80.5cm+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Пердув
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
86*0.51 инчи/5.2*2.3 см
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016100910
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
должина на ѓердан:
31inches+2inches /80.5 см+5cm
Pendant Големина:
86*0.51 инчи/5.2*2.3 см
Парична казна или Моден:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
дизајн:
Моден
боја:
Злато
Стил:
Тренди
Наслов:
Нова Мода Златна Боја Женски Ангелските Крилја Pendant Ѓердан

Слични предлози