.

.

Нови Година Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Bracco Италијански Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател Ѓердан

Нови Година Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Bracco Италијански Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател

DEN 959.52

Износ
Во продавницата.

Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,пријатели и девојка.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ѓердан
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu Град
Животните:
Bracco Италијански
Големина:
18*25mm
боја:
18K злато,сребро.
Главниот Камен Боја:
Бела
Функција:
единствена
Повод:
Партија
Пакет:
opp
Рачно изработени:
Yes

Слични предлози