.

.

1PCS Сребро Мексиканската Bola Хармонија Топката Повикувачот Pendant за Бремени Жени Мода Лебди Locket Ангелските Крилја Приврзоци

1PCS Сребро Мексиканската Bola Хармонија Топката Повикувачот Pendant за Бремени Жени Мода Лебди Locket Ангелските Крилја Приврзоци

DEN 227.00
DEN 251.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Нарачката повеќе од 130$,Испрати преку СЛОБОДНИ DHL,SF,UPS-от и мистерија подароци.
Хармонија Топка
Хармонија Топката Pendant
Хармонија Топката Pendant
Хармонија Топката Pendant
$9.54/многу
$16.74/многу
$16.74/многу
$16.74/многу
Хармонија Топката Pendant
Хармонија Топката Pendant
Хармонија Топката Pendant
Хармонија Топката Pendant
$16.74/многу
$17.64 /многу
$17.64 /многу
$17.64 /многу
30мм Лебди Locket
Мики Маус Locket
30мм Лебди Locket
Срцето Лебди Locket
$8.85/многу
$19.30/многу
$16.88/многу
$19.13/многу
15 Дизајн Locket
Rotate Лебди Locket
Срцето Лебди Шарм
Азбука Шарм
$19.36/многу
$22.61/многу
$3.43/многу
$14.52/многу Бренд Shuyani Накит Квалитет AAAA+ Големина Кафез25mm;Топката16mm Тип Бремени Pendant Клучен Збор Хармонија Топката Pendant Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM/EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ за различен износ на налози
парфем diffuser лебди locket Музика Топката Хармонија Bola Pendant Бремени Жени Бебе Ангел Caller

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
shuyani
Pendant Големина:
кафез
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Хармонија Топката Pendant 02
Компатибилност:
бремени ѓердан
Функција:
хармонија топката pendant
Материјал:
Легура
клучен збор :
хармонија топката pendant
Тежина:
About 18g
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Дијаметар:
кафез
Тип:
Pendant Ѓердан (Вклучени Топката,Синџири)
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Точка име :
бремени ѓердан
Должина:
60-65cm

Слични предлози