.

.

Bonsny Кукла Ѓердан Фустан Рачно Изработени Француски Кукла Pendant Година Вести Легура Девојка Жените Цвет Мода Накит

Bonsny Кукла Ѓердан Фустан Рачно Изработени Француски Кукла Pendant Година Вести Легура Девојка Жените Цвет Мода Накит

DEN 240.00
DEN 469.92
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
bonsny
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
90cm
Обликотшема:
Слика
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
105mm * 35mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AP707
Метали Тип:
Железо
Тежина:
35g
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет Лето
дизајн:
јака ѓердан , ѓердан ѓердан
Други:
школка neckalce
Други:
кристал ѓердан
Стил:
Метал ткаенина ѓердан

Слични предлози