.

.

Дизајнер Мода 925 Фунта Сребрен Накит 3А Кубни Циркони Партија Копче Ѓердан

Дизајнер Мода 925 Фунта Сребрен Накит 3А Кубни Циркони Партија Копче Ѓердан

DEN 767.52

Износ
Во продавницата.

Опис на производот : Жените Мода Ѓердан Материјал : 925 Сребро Позлата : Platinum Должина : 45СМ Пакување : 1 Pcs/Polybag/Подарок Замолчени

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
No
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
45CM
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
PJXF-464

Слични предлози