.

.

U7 Нов Сон Cather Pendant Жените Ѓердан Трговија На Големо Злато/Сребрена Боја Мода Tassel Пердув Ѓердани За Жените Година P836

U7 Нов Сон Cather Pendant Жените Ѓердан Трговија На Големо Злато/Сребрена Боја Мода Tassel Пердув Ѓердани За Жените Година

DEN 288.00
DEN 575.04
-50 %

Износ
Во продавницата.

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара
Сон Cather Pendant Жените Ѓердан Мода Ѓердани За Жените 2016 Година

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
5.0 cm (1.9 инчи)
Број На Модел На:
P836
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
бакарни легури
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
функција 1:
Сон Cather
Карактеристика 2:
Tassel Пердув
Должина:
50 cm + 5 cm/Resizable
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
0.27 cm
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја

Слични предлози