.

.

Гроздобер Накит Метал Синџир Snap Ѓердан 50CM Со Кристал Фитинзи Класичен Pendant Одговара DIY 18MM Snap Копчиња Jewlery ZG005

Гроздобер Накит Метал Синџир Snap Ѓердан 50CM Со Кристал Фитинзи Класичен Pendant Одговара DIY 18MM Snap Копчиња Jewlery ZG005

DEN 143.04

Износ
Во продавницата.


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
одговара 18-20mm snap копчиња
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
XINNVER
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
About 50CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ZG005
Повод:
Партија,Свадба,Подарок, Неврзан
Стил:
snap ѓердан
Тип:
Изјава Snap ѓердан pandent
боја:
сребрена боја
одговара брзо копче:
одговара 18-20mm snap копчиња
квалитет:
Висок квалитет

Слични предлози