.

.

Dogeared Водител на Себе си Ѓердан Ѓердан Colar Kolye Ѓердани & Приврзоци Chocker Collares Синџир Шарм Женска Накит MX30

Dogeared Водител на Себе си Ѓердан Ѓердан Colar Kolye Ѓердани & Приврзоци Chocker Collares Синџир Шарм Женска Накит MX30

DEN 128.64

Износ
Во продавницата.


*Мојот продавница снабдување dropshipping Услуга.
*Мојот продавница прифати персонализација на картички, Добредојдовте да контактирате со мене добиете детали.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MX30
Pendant Големина:
10мм
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MOONXUAN
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Злато & Sliver Позлатен
MM:
Dogeared Ѓердан
AA:
ѓердан жени
BB:
синџир
CC:
Шарм
DD:
накит
EE:
chokers
FF:
птица ѓердан
GG:
colar feminino
Тежина:
5g (add card package)

Слични предлози