.

.

Моден Злато На Ѕвонење Три Реда Намалување На Дебел Синџир Акрилик Транспарентен Капка Tassel Лигавче Изјава Ѓердан

Моден Злато На Ѕвонење Три Реда Намалување На Дебел Синџир Акрилик Транспарентен Капка Tassel Лигавче Изјава Ѓердан

DEN 275.00
DEN 361.92
-24 %

Износ
Во продавницата.


Големина : синџир целосно 48cm со 4.5 cm повеќе прилагодливи
Тежина : 107g/pc

За производот

Главниот Камен Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Coolidage
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Моден
Материјал:
Стакло
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
48cm+4.5cm

Слични предлози