.

.

Топла Продажба Модерен Долг Ѓердан за Партија Бар Pendant со Сјајна Кубни Циркони Сребро Синџир Ѓердан

Топла Продажба Модерен Долг Ѓердан за Партија Бар Pendant со Сјајна Кубни Циркони Сребро Синџир Ѓердан

DEN 866.00
DEN 912.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Искусни не само во мали цел, но исто така масовно производство.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,ТТ и друга offical Paypal.Во други земји (Кина Пост ,со Следење на Број, Нормално 20-50 дена пристигна) 3.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди. Во акции на стоките ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по уплатата примена.И вие сте одговорни за превозот цена и осигурување.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Добар квалитет на производи со фабрика директни продава цена.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,благодариме! 1. Мода и уникатен дизајн и стил.
Ние сме вистински 925 фунта сребрен накит одлуки фабрика : Напредни накит одлуки уреди и одличен дизајн тим како што е нашата поддршка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Топло се забележи дека вие сакате да се вратите на вашите производи, во рок од 30 дена од денот на приемот и ќе издадеме ви се врати овластување број. 100% реално sterling silver како главен материјал.Други предмети зависи од нашите акции, ние ќе ве информира време на испорака. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот на приемот во нивните orginal состојба.Ние и ветуваме на 100% гаранција за квалитет. Производ разновидност : прстени, обетки, ѓердани, pendant, нараквица & алки. Врвен квалитет на gemstones iced надвор. Објектот мора да бидат испратени до нас со 8 дена по овој број го примате,кои треба да бидат јасно означени на надворешната страна од кутијата. Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ви благодариме за вашата поддршка! 4.Ако ви треба БРЗА ИСПОРАКА (како што курирската служба DHL, UPS-от, EMS,Fedex), ве Молиме контактирајте со нас во времето.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!. Ние нудиме 100% без прашања праша,пари гаранција за враќање на политика на враќање. OEM услуга, ODM, Етикета услуга прифатени.Уплатата треба да се изврши во рок од 10 дена од денот на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме.Откако нашиот накит експерт прегледано вашето враќање,пари ќе бидат вратени од страна на истиот начин на плаќање. Ако поради било која причина не сте целосно задоволни и сакаат да се вратат на вашиот производ,ве молиме следете ги овие едноставни чекори : 1.На сад (Epacket со Следење на Број, Нормално 7-15 дена пристигна) 2.

За производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
среќа виктор
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45CM
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
23.25*6.64 MM
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
LBN070602
Точка име :
моден сребрен ѓердан
Накит Главен Материјал:
925 Sterling silver
Состојба:
Бренд Нови
Mian камен форма:
Круг
Степен на камен:
ААА
Позлата Боја:
platinum
Процесот на позлата:
2 слоја
Пакување:
Еден компјутери во мал opp вреќа
Забелешка:
Доведе & Никел Слободни
Предност:
Фабричките снабдувач

Слични предлози