.

.

Година Custom Name Pendant Ѓердан Со Birthstone Кристал Нови Пристигнување Персоналните Љубов Срце Облик Ѓердан Ѓердан Жени

Година Custom Name Pendant Ѓердан Со Birthstone Кристал Нови Пристигнување Персоналните Љубов Срце Облик Ѓердан Ѓердан

DEN 374.00
DEN 479.52
-22 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница !!!
2016 Година Custom Name Pendant Ѓердан Со Birthstone Кристал Нови Пристигнување Персоналните Љубов Срце Облик Ѓердан Ѓердан Жени
Предмет тип : Pendant ѓердани
Материјал : Цинк легура
Боја : Сребрена
Стил : Трендовски
Состојба : 100% Сосема Нов

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
За 25mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
NE2016042702
Тип На Објект:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
LEADTIME:
5-7days
боја:
Сребро.
MOQ:
1 Компјутер
Пакување:
1 компјутер/opp вреќа
Наслов:
Обичај Ѓердан, Pendant Ѓердан, Име На Ѓердан
is_customized:
Yes

Слични предлози