.

.

Lureme Време Гем Серија Едноставен Стил Волкот Диск Шарм Ѓердан за Жените и Девојка (01003523)

Lureme Време Гем Серија Едноставен Стил Волкот Диск Шарм Ѓердан за Жените и Девојка (01003523)

DEN 74.00
DEN 114.72
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
Lureme
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
60.000
Број На Модел На:
01003523
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози