.

.

Адвокатско Faux Yak Коска Животинско Браун Волкот Главата Pendant Ѓердан Прилагодливи

Адвокатско Faux Yak Коска Животинско Браун Волкот Главата Pendant Ѓердан Прилагодливи

DEN 93.00
DEN 103.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Адвокатско Faux Yak Коска Животинско Браун Волкот Главата Pendant Ѓердан Прилагодливи
Количина : 1 парче ѓердан
Боја : Темно Кафена Pendant + Црна Восок Памук Кабелот
Материјал : Смола + Восок Памук Кабелот + Дрвени Монистра
Ѓердан Должина : Прилагодлив 17"-33"
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
0.6 x 0.95 x 1.1 инчен
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Бренд Име:
SunMoon
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Ѓердани
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
боја:
Браун
Материјал:
Смола & Восок Памук Кабелот
Pendant Големина:
0.6 x 0.95 x 1.1 инчен ( W x L x H )
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Должина:
adjustable

Слични предлози