.

.

Водолија Констелација Ѓердан, Хороскопски Констелација, Водолија Ѓердан, Зачукуваше Хороскопски Ѓердан, Роденденски Подарок За Неа

Водолија Констелација Ѓердан, Хороскопски Констелација, Водолија Ѓердан, Зачукуваше Хороскопски Ѓердан, Роденденски Подарок За

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.


Водолија Констелација Ѓердан, Хороскопски Констелација, Водолија Ѓердан, Зачукуваше Хороскопски Ѓердан, Роденденски Подарок За Неа КАКО ДА НАРАЧАТЕ? кога ќе проверите, постои "Забелешка на продавачот" кутија, pls оставете ги вашите сопствени име или датум таму. Ширина на pendant : 2cm(0.78 инчи) Материјал : Алуминиум Синџир должина : 16"(стандардна), 18",20",22" за да го изберете. Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација ѓердан. Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок. Како и со сите наши парчиња оваа констелација ѓердан е направен со голема грижа, секоја ѕвезда е страна печат во метал и потоа зачукуваше со рака. Оваа елеганција ѓердан изработен од легура, ние може да engrave вашето име, датум, број, љубов симбол, зборови, Роман numerals, координатите на pendant. Овој кориснички ѓердан ќе биде уникатен прстен за вас. Ако ви се на големо,pls контакт со мене, јас ќе ви даде голем попуст. Напомена : произведуваат време е од 3 работни дена, pls сметаат дека ова, кога ќе купување. E-пакет од 10-20days испорака, Кина пост 30-40days дели многу. Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
20mm ширина
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
соѕвездието ѓердан
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Легура
Индивидуализира:
Име, Датум, Координати, Роман numerals
Должина:
40cm

Слични предлози