.

.

Моден Накит Златна Боја Монета Носителот Pendant Ѓердан Пеперутка со Кристал 32-милиметри Мојата Монета Долг Ѓердан за Партија CNG0074

Моден Накит Златна Боја Монета Носителот Pendant Ѓердан Пеперутка со Кристал 32-милиметри Мојата Монета Долг Ѓердан за Партија

DEN 636.96

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Реден Број
CNG0074 Точка Име Мода Накит Злато Позлатен Монета Носителот Pendant Ѓердан Пеперутка со Кристал 32-милиметри Мојата Монета Долг Ѓердан за Партија CNG0074 Материјал
Цинк Легура Големина 35mm монета носителот +33mm монета +80см змија синџир Тежина За 20g Пакување едно Парче Во Една OPP Вреќа

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Кристал
Должина:
80cm
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
CNG0074
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
35mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Legenstar
Материјал:
Цинк Легура
Монета Носителот Големина:
35mm
монета големина:
33mm
топката синџир:
80см
Е Прилагодена:
Yes
позлата:
Злато
камен боја:
Бела
Предност:
Заменлив
Обликот:
Круг
Тип:
Монета Pendant Ѓердан

Слични предлози