.

.

Ѓердан за жените DIY насликани керамика етничка стил накит тотем круг pendant џемпер синџир ѓердани додатоци подарок XL103

Ѓердан за жените DIY насликани керамика етничка стил накит тотем круг pendant џемпер синџир ѓердани додатоци подарок XL103

DEN 288.00
DEN 302.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


Купи повеќе од 3 еез, се 5% ПОПУСТ попуст ! ! !
Ѓердан за жените DIY насликани керамика етничка стил накит тотем круг pendant џемпер синџир ѓердани додатоци подарок XL103 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Multicolor (3) Тежина : Околу 43g (4) Големина : Периметар Околу 56+CM( прилагоди на големината ) , Pendant За 11 CM (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. (6) ве Молиме имајте во предвид : Грешка од 3 mm или помалку е нормалниот опсег.Големината е само за референца,ве молиме да не се фокусира на тоа.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
за 11cm
Стил:
Гроздобер
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
About 56+CM
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XL103
Метали Тип:
Никој
Објектот:
Жените Гроздобер Ѓердан
Тежина:
About 43g
боја:
multicolor

Слични предлози