.

.

2 Стил СТРЕЛКА Ѓердан Оливер Кралицата Кул Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит Додатоци

2 Стил СТРЕЛКА Ѓердан Оливер Кралицата Кул Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит Додатоци

DEN 100.00
DEN 124.80
-20 %

Износ
Во продавницата.


Pendant Големина : 5.0x5.0 / 6.5x3.0 cm Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 39/52 g
Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet.

За производот

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
5x5cm 6.5x3.0cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
YS11093
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Тежина:
39g 52g
синџир материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
60 cm

Слични предлози